Вагонка сосна Київ. Ціна

Вагонка із сосни з гладким профілем. Масив та зрощена. 1 та вищий сорт. Ціна залежить від виду та розмірів. У Києві купити на вул. Дегтерівська, 29. Якість та сортування на стабільно високому рівні! Доставка по Києву та області.

Порода Профіль Товщина, мм Ширина, мм

Довжина, м

Сорт Примітка Ціна
Сосна Гладка "штиль" 15

85

1,0; 1,1...- 4,7*

вищий

(без сучків)

суцільна

350

Сосна Гладка (з фаскою) 15

130

85

4,5; 4,0; 3,5 3,0; 2,7; 2,5

вищий

зрощена

360

300

Сосна євро 14 75 2,5  2,7  3,0  4,0 1 сорт суцільна 270
Сосна Гладка (з фаскою) 15 130

0,5; 0,6... - 0,9

1,0; 1,1... - 1,9

2,0; 2,1... - 4,8*

1 сорт

цілісна,

відмінна

якість

 

-

 

* - вагонка упакована по 5 шт із кроком довжин 10 см

Вагонка сосна вищий сорт 15*85мм цільна, гладка ("штиль")

Довжина від 1,0 до 4,5 м з кроком 10см. Товщина 15 мм, ширина 85 мм. Профіль гладкий, односторонній - типу "штиль".

Вагонка виконана у відмінній якості. У цілісному варіанті вагонку вищого ґатунку ми виробляємо не часто. В окремих випадках вдається відсортувати товарний обсяг лісу... Частину готової вагонки ми торцюємо на короткі розміри, вирізуючи сучки, природні та виробничі вади. Так підтримується сортність вагонки.

При цьому утворюються зручні проміжні довжини, що дозволяють підбирати вагонку з урахуванням розмірів приміщень. Це допомагає уникати втрат на зайвих обрізках. Це виявилося зовсім не зайвим, враховуючи ціну цільної соснової вагонки вищого гатунку. Крім того, ці довжини дуже зручні при перевезенні.

Вагонка сосна 15х130 мм цілісна, 1 сорт

Товщина - 15 мм, ширина - 130 мм. Довжина від 0,5 до 4,8 м! Крок довжини 10 см.

Гладкий профіль з характерною фаскою, що дає виразну канавку на стику сусідніх планок. При горіеонтальному укладанні, така вагонка з успіхом може застосовуватися як імітація бруса при внутрішніх і зовнішніх обшивках.

Товщина вагонки сосна Київ - 15мм. Це дає можливість сформувати повноцінний профіль з глибоким пазом, довгим гребенем і надійною п'ятою для кріплення. Монтаж такої дерев'яної вагонки стає більш щільним та монолітним, а обшивка теплішою.

 Широкий ряд довжин виходить після видалення всіх «проблем» з готової вагонки. Вирізуються сухі суки, синьова, тріщини, шлюб при обробці тощо. Це стандартний спосіб підтримувати якість дерев'яної вагонки на «фірмовому» рівні. При цьому, у покупців з'являється додаткова можливість купити сосна без зайвих обрізків, якщо точніше підібрати потрібний об'єм по довжинах. Крім того, ціна коротких розмірів менша. 400px; height: 225px;" />

В останнім часом, обшивка вагонкою частіше виконується горизонтально.Такий спосіб укладання дозволяє не тільки надати приміщенню нового, оригінального вигляду, але й істотно підвищити можливості за якістю обшивки. Найкрасивіші планки можна застосувати вище, на найвидніших ділянках, а ті, що гірше - нижче, в затінених меблями місцях... Крім того, при такому укладанні застосовуються багато коротких розмірів, які повинні виходити з "некрасивих" планок.

Наша вагонка має глибокий паз, велику товщину 15 мм, зручний кріплення, оптимальну вологість і хорошу обробку поверхні - необхідні якості для надійної і красивої обшивки. А різні розміри та ціна допоможуть додатково заощадити на обрізках.

Ми досить суворо вирізаємо всі природні та виробничі дефекти з готової вагонки з метою домогтися добірної якості в кожній пачці. Проте, загальну ціну можна суттєво знизити, якщо перед покупкою врахувати розкривання (і повідомити нам) свого приміщення та максимально скористатися зниженою ціною середніх та коротких розмірів. 

Таку вагонку з сосни можна застосовувати як несучу зовнішню обшивку невеликих каркасних будов замість блок хауса або фальш бруса.

Вагонка сосна Київ 15х130 мм - оригінальний варіант для внутрішньої обшивки. Принцип її виробництва та сортування теж традиційні: у будь-якій довжині підтримується стабільно висока якість та знижена ціна на короткі розміри.

Вагонка зрощена сосна 15*130мм (вищий сорт)

Вагонка срощенная

 Профіль гладкий, з невеликими фасками з боків. Ідеально підходить для обшивки стель і чудово виглядає на стінах горизонтально (подібно до імітації бруса).

 Достатньо велика товщина і ширина цієї вагонки, дійсно, дозволяють застосовувати її як фальш бруса!

 Всі сучки та природні вади вирізані. Геометрія профілю дерев'яної клеєної вагонки ідеально точна по всій довжині. Це дозволяє стелити її "розбіжно" на будь-які довжини, без обрізків. Торцеві стикування, при правильній прирізці, не будуть прив'язані до монтажних опор і мало чим відрізнятимуться від штатних клейових з'єднань. Це створить враження цілісної планки "від кута до кута" навіть якщо вона буде набрана з кількох частин. .jpg" style="width: 300px; height: 400px; float: right;" />

Зрощена вагонка ідеально рівна, їй не властиві будь-які викривлення та усихання. Монтаж зрощеної дерев'яної вагонки простий і доступний навіть початківцям. Вона ущільнюється без особливих зусиль, її «не крутить» і «не водить». Ніяких клинів, підтяжок та інших столярних «хитрощів» знати і застосовувати не доведеться. Точна геометрія, рівність, велика вихідна довжина дозволять розкроїти зрощену вагонку без залишку і істотно заощадити на обрізках.

Куски, з яких склеєна ця вагонка, не підбираються ні за довжиною, ні за малюнком. Це просто неможливо на стадії заготівлі. Навпаки, саме в хаотичності стиків та відтінків багато покупців і знаходять особливу оригінальність інтер'єру!

 

Вагонка сосна звичайна (двостороння) все ще Вагонка сосна двостороння Актуальна, в основному, за рахунок меншої ціни. Вона простіше у виробництві та її сортність легше витримується завдяки симетричності сторін. Застосовувати двосторонню вагонку слід у приміщеннях зі стабільною вологістю. суттєві її перепади можуть призвести до утворення щілин.

  Перевагою двосторонньої вагонки з сосни вважається її універсальність: при симетричності профілю, як лицьову можна вибрати кращу сторону.

 При цьому важливо розуміти, що це можливо тільки за суворої симетрії профілю. Інакше лицьовий все одно буде лише одна сторона. При цьому під двосторонністю треба розуміти, що лицьовою може бути будь-яка зі сторін, але не обов'язково обидві! Вимоги до вологості двосторонньої вагонки суворіші, оскільки її усихання завжди призводить до утворення помітних щілин між планками.

Європрофіль дозволяє приховати наслідки неминучих процесів усихання та розсихання дерев'яної вагонки. Форма профілю така, що гребінь є частиною лицьової поверхні та зміни ширини вагонки під впливом навколишнього середовища виявляються непомітними в межах його довжини. Щілини при цьому на лицьовій площині не утворюються.

Тому, незважаючи на вищу ціну, якщо необхідно купити вагонку із сосни, ми рекомендуємо саме європрофіль. У Києві ми на вул. Дегтерівська, 29.