Терасна дошка сосна, ціна Київ

Наша терасна дошка із сосни 35 мм. Ширина: 110 мм. Довжина 4,0 м Ціна - якість! У Києві купити можна на вул. Дегтярівська, 29.

Порода Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм Сорт Ціна, грн/м.кв
Сосна 35 110

4,5

1 сорт

2 сорт

уточнюйте

410

Термососна 30 120 2,0 - 4,0   уточнюйте
Акація 25 105 1,0 - 3,0 1 сорт уточнюйте

Терасна дошка сосна 35мм*110*4,5м

 Традиційно, терасна (палубна) дошка застосовується на відкритих майданчиках і має бути стійкою до впливу зовнішнього середовища.

 Терасна (палубна) дошка із сосни – це, звичайно, компроміс між ціною та довговічністю, який став можливим з появою сучасних хімічних засобів захисту деревини від впливу руйнівних факторів природи. При правильній обробці, термін служби не щільних порід деревини наближається до твердих сортів і навіть перевищує їх.

 Дуже сприяє цьому і сам спосіб укладання терасної дошки. що виключає застій вологи на поверхні. За рахунок щілин між дошками терасна дошка швидко обсихає, що дуже сповільнює її руйнування.

 Терасна дошка термососна 30мм*120*4,0м

Після спеціальної термічної обробки, в процесі якою відбувається нагрів до 200 - 240 градусів, деревина набуває ряд нових фізичних якостей, завдяки яким вона стає дуже стійкою до руйнівних факторів зовнішньої сріли.

Термодревесині не загрожує гниття, вона не вбирає вологу і не деформується під її впливом, в ній не заводяться ні цвіль ні шкідники ... Крім того вона змінює свій колір на відтінки дорогих порід деревини, текстура стає підкреслено - контрастною, а оброблена поверхня глянсова.

Терасна дошка з термососни ідеально підходить для застосування на відкритих майданчиках, терасах, верандах...Їй не страшні ні сніг, ні дощ....

 

Терасна дошка акація

Акація - безумовний лідер серед листяних порід деревини за стійкістю до руйнівних факторів навколишнього середовища. Вона має рекордну щільність і питому вагу. Волога просто не може проникнути всередину її масиву, так само як і більшість комах, бактерій та інших шкідників.

Терасна дошка з акації не просто виключно довговічна, вона ще має і характерну, виразну текстуру та приємний коричневий колір із зеленуватим відтінком. 

Не завжди акація доступна для виробництва, тому ми виробляємо вироби з акації, в основному, лише на замовлення.

 Великий переріз терасної дошки (35*140 мм) покликаний компенсувати нестачу жорсткості сосни порівняно з дошкою з твердолистяних порід, а обробка засобами захисту - продовжити термін її служби.

 Ціна терасної дошки із сосни значно менша ніж з модрини або акації, що часто буває вагомим аргументом на користь вибору.