Укладання дошки підлоги. Київ.

Часто доводиться чути від клієнтів різні історії про укладання статей недобросовісними "майстрами". Найчастіше поганий результат вони "виправдовують" не якісною дошкою, купленою "не там". Справа в тому, що часто такі майстри мають солідну винагороду від продавців за "тісну співпрацю" і, природно, будь-яка інша дошка підлоги буде для них поганою і хороша укладання не можливою...

В іншому випадку доводиться чути, що "ми прибили те, що ви привезли" і всі огріхи укладання знову таки списують на якість підлогової дошки...

Монтаж дошки підлоги, при простоті, що здається, вимагає особливих навичок і досвіду! Ми співпрацюємо з майстрами, яких знаємо вже багато років і як роботи яких не сумніваємося. Це фахівці з великим досвідом та відповідальністю за свою роботу!

Тому ми, як продавці, рекомендуємо своїм покупцям перевірених майстрів з усіх видів столярних робіт. Вони знають наші матеріали та вміють з ними працювати.

Перед укладанням підлогової дошки вони розділять на сорти і перевірять розміри для того щоб "найгірша" дошка не виявилася на самому видному місці, а найкраща не пішла на прирізку. Вони не вимагатимуть доплати за "кривизну" та інші "ускладнення", бо вважають це частиною своєї роботи.

Ціни на укладання підлогової дошки залежать від безлічі факторів: від місця розташування об'єкта і стартових умов до виду покриття. Якщо Вам потрібен монтаж дошки підлоги, обов'язково дзвоніть до нас! Ми порекомендуємо надійних і перевірених майстрів з великим досвідом роботи, з якими у Вас обов'язково складуться довірчі відносини, що дуже важливо. Ви залишитеся задоволені результатом, навіть якщо матеріал спочатку здався не бездоганним, це перевірено!

Нижче наведено фото деяких наших робіт, виконаних з наших матеріалів:

 Це укладання дошки підлоги з береста. Товщина 14мм, ширина 80мм, довжина 0,4 – 2,5м. Така дошка для підлоги укладається "в розбіжку" на закріплену в горизонті суцільну дерев'яну основу (в даному випадку з фанери).

Текстура береста характерна великою палітрою кольорів – від дуже світлого до темно – коричневого. Щоб підлога виглядала гармонійно, наші майстри ретельно розділили весь обсяг дошки так, щоб всі відтінки береста розподілилися по площі рівномірно. При цьому важливо ще й підібрати довжини дощечок, щоб не допустити великих обрізків.

 

 

 

 Зазвичай, ми рекомендуємо покупцям  брати невеликий запас матеріалу для більшої гарантії досягнення кращого результату. Досвід показав, що з нашими фахівцями та з нашим матеріалом цей запас може бути мінімальним!

Ми можемо виконати весь комплекс робіт з укладання дошки під ключ, починаючи від транспортування і до лакофарбового покриття.

 

 

 

 

 

Це укладання підлогової дошки з дуба 22 мм, ширина 135 мм, 1 сорт "натур".

Дуб теж досить "різнокольоровий" і його укладання також вимагає деякого "творчого" підходу, щоб розподілити всі відтінки та сучки рівномірно по всій площі... До речі, сучки, які присутні в цьому сорті, на загальну думку дуже прикрашають підлогу , надаючи йому більше природної природності та "натуральності".

 

 

 


Це укладання терасної дошки з акації.

Акація невиправдано рідко застосовується у будівництві. Їй немає рівних у стійкості до всіх руйнівних для деревини факторів довкілля! Окрім виняткової довговічності, акація має дуже гарну текстуру та природний відтінок.

 

Це укладання планкена з ясеня (товщина 14 мм, ширина 125 мм, довжини 0,4 - 2,6м) вищий сорт.

 Наші майстри ретельно підберуть відтінки та порадять варіант покриття.