Дошка стругана суха калібрована. Київ ціна.

Дошка стругана - це обрізна дошка, суха, стругана з усіх боків, калібрована за товщиною і шириною. Ціна залежить від перерізу та сорту. Купити в Києві можна на вул. Дегтярівська, 29.

Стругана суха дошка різних розмірів широко застосовується в будівництві, при виготовленні меблів, облаштуванні огорож, парканів, садових лав і т.д. Калібровані розміри роблять стругану суху дошку дуже зручною при будь-яких ремонтах і будівництвах.

Завдяки гладкій обробці поверхонь, стругана дошка добре покривається будь-якими лакофарбами. Це дозволяє використовувати її для кінцевої обробки будь-яких дерев'яних конструкцій і виробів.

Особливо це важливо при застосуванні струганої обрізної дошки на відкритих майданчиках, де покриття захисними лакофарбовими засобами гарантують дошці довговічність. Відомо, що необроблену, шорстку обрізну дошку покрити захисними засобами неможливо або їх витрата перевищить усі норми, а отже термін її служби буде дуже невеликий.

У готовому вигляді, стругана, суха, калібрована дошка "найпопулярніших" розмірів 20*100 мм 20*120 мм 20*140 мм майже завжди є у нас на складі в довжині 4,0 м. ;Речення інших розмірів (товщина та ширина) можуть бути виконані на замовлення.

З огляду на особливості застосування сухої струганої дошки, наш 1 сорт передбачає хорошу обробку та склад сучка з обох сторін.

Довжина, м Товщина, мм Ширина, мм Ціна (грн/м.п)
4,0 20 100 уточнюйте
4,0 20 120 уточнюйте
4.0 20 140 56 (400 кв.м)

Купити суху стругану дошку у Києві можна у нас на складі по вул. Дегтярівській, 29