Вагонка для сауни

Вагонка для сауни та лазні - європрофіль, безшовна (сосна, вільха, липа). Ціна залежить від довжини та сорту. Нашу вагонку для сауни купити в Києві можна на вул. Дегтярівська, 29.

З нами працює перевірена бригада з будівництва та облаштування саун. Ми можемо запропонувати будь-яке обладнання, комплектуючі та аксесуари для облаштування сауни.

Ціни на вагонку для сауни грн/кв.м

Порода

Профіль

Ширіна

Товщина

Довжина

Сорт

Примітка

Ціна

Вільха євро 80 15

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

перший декор-сучок

150

200

Вільха євро 80 15

0,5 - 0,9

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

вищий без сучків

140

215

290

Вільха "штиль" 130 15

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

перший

декор-сучок

гладка

170

240

Вільха "штиль" 130 15

0,5 - 0,9

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

вищий без сучків

160

250

330

Липа євро 80 15

0,5 - 0,9

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

"натур"

живий

декор-сучок

130

165

225

Липа євро 80 15

0,5 - 0,9

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

вищий без сучків

130

250

340

Сосна "штиль"

130

85

130

15 0,5 - 4,7

перший

вищий

вищий

живий сучок

без сучків

зрощена

 

350

360

*вагонка упакована по 10 шт. Крок довжин – 10-20см. (Приклад: 1,0; 1,1; 1,2; 1,3; 1,5; 1,7; 1,8;)

 

Вагонка з липи – безумовний лідер з усіх доступних видів вагонки для сауни. Колір, аромат, мала теплоємність та позитивна енергетика липи – найважливіші її якості для облаштування парилки у лазні.

І проте помічена не зрозуміла закономірність: багато покупців просто «зациклені» на одній з неосновних якостей липової вагонки – декоративному! Через це, виробники змушені піддавати готову вагонку ретельному сортуванню на предмет не те щоб живих сучків, а навіть натяків на них! Ціна на таку вагонку виходить дуже високою! Це сорти  «вищий», «екстра», «еліт» і т.д.

Ми пропонуємо вагонку для сауни з липи, яка «не пройшла» іспит із «пристрастю». Це так званий сорт «натур». Що це таке?

Це вагонка, на якій залишено невеликі живі сучки, т.зв. мушки (темні точки), колірні контрасти, ледь помітні шорсткості та ін. похибки обробки. Цілісність профілю вагонки не порушена, вона легко стикується і наявністю природних «особливостей» створить дійсно натуральну картину в цілому! Зате всі інші унікальні якості вагонки для сауни з липи стануть значно доступнішими за ціною!

Крім того, ніхто не скасовував стандартний прийом перед обшивкою: розділити загальний обсяг на сорти та застосовувати найкращу вагонку на «найвідповідальніших» місцях, а найгіршу у прихованих чи на прирізці. При цьому навіть без запасу можна наблизити кінцевий результат до ідеального! А на заощаджені кошти можна купити лежаки або ін. комплектуючі.

Вагонка вільха 15х80 євро та 15х130мм безшовна ("штиль"), перший та вищий сорт

Вагонка з вільхи чудова альтернатива липовій вагонці для обшивок парних і саун! Завдяки більшій доступності в наших широтах, вільхова вагонка має меншу ціну зі збереженням усіх унікальних якостей необхідних у сауні.

Зовсім не коректно стверджувати, що вільха краще або гірше липи для обшивки парильні. Вони просто відрізняються за кольором і Вагонка вільха євро 80 мм в/сзапаху, але це тільки розширює вибір покупцям! Кажуть, на смак і колір товаришів немає...

Ми пропонуємо вільхову вагонку у двох варіантах за профілем: євро 15х80мм та безшовна ("штиль") 15х130мм. Кожен вид поділений на перший і вищий сорт, які, у свою чергу, мають ряд розмірів від 0,5 до 3,0м. Ціна залежить від розмірів та сорту.

Вищий сорт не містить сучків і не має жодних природних та виробничих недоліків.

У першому сорті залишені декоративні сучки і можуть бути більш значні перепади відтінків. Загалом, на думку наших клієнтів, вагонка в першому сорті має більш натуральну текстуру ніж у  вищою...

Два сорти і ряд довжин дозволяють істотно знизити загальну вартість вагонки для кожного об'єкта. Особливості планування будь-якої сауни або лазні дозволяють частково використовувати вагонку коротких розмірів і нижче сортом. Без шкоди для загального результату. Ця вагонка має меншу ціну і може бути застосована за полицями, які, зазвичай, займають у парилці значну площу.

При горизонтальному укладанні вагонки з вільхи, в цих місцях можна використовувати в "розбіжку" не тільки короткі розміри, а й усі обрізки, що утворюються під час обшивки. При цьому, можна істотно знизити загальні втрати та ціну.

Крім того, недорогі короткі розміри плоского профілю 15*130 можна застосовувати і для облаштування самих полиць, якщо правильно передбачити конструкцію опорного каркаса. Ціна такого рішення виявиться в рази меншою, ніж у випадку з традиційною поличкою...

Вагонку з європрофілем 80мм рекомендуємо застосовувати безпосередньо у самих парилках, т.к. він дуже добре пристосований до великих перепадів вологості та температури.

Вагонка вільха з широким, плоским профілем шириною 130мм має невеликі фаски з боків і, при горизонтальному укладанні, Нагадує великий брус. Дуже оригінально виглядає не тільки в кімнатах відпочинку сауни чи лазні, а й у всіх інших приміщеннях, де важливо зберегти характерний запах, колір та природний малюнок вільхи.

Вільха не змінює свій колір під дією сонячних променів і може обходитися без агресивного лакофарбового покриття з фотофільтрами, а більш доступна ціна значно розширює область її застосування.вагонка вільха липа 1сорт

Вагонка для сауни — варіанти монтажу.

Традиційно вагонку в сауні стелять вертикально. Такий спосіб дозволяє скористатися примикання полиць до стінок і сховати за ними стик короткомірної вагонки (стик може бути суцільним або "пунктирним" у разі "розбіжності"). При цьому можна суттєво заощадити на ціні (короткомір набагато дешевше) і на обрізках (коротку вагонку можна підібрати з мінімальним обрізом) т.к. після монтажу полиць, видима частина дорогого довгоміра виявиться менше половини загальної площі парилки.

вагонка липа 1сорт

вагонка для сауни  Сьогодні вагонку у лазні частіше стелять горизонтально. Такий варіант не тільки більш логічний для вагонки в сауні, але і має свої переваги. Якщо купити вагонку для сауни за ціною 1 сорту і розсортувати її перед обшивкою, завжди можна над полицями і на стелі прибити найкращі рейки, а інші (в т.ч. коротку вагонку і обрізки "в розбіжку" ") за  (під) полицями та в ін. "затінених" місцях.  В  результаті дуже недорого може вийти  відмінна парилка.