Блок хаус Київ. Ціна

Блок хаус - сосна 25(35)мм*135*4,0 м. Цілісний. Відмінний 1 гатунок. Ціна залежить від довжини та сорту. Купити у Києві на вул. Дегтярівська, 29. Доставку по області та Україні запропонуємо або організуємо.

п/п Порода Ширина, мм Товщина, мм Довжина, м Сорт, категорія Примітка Ціна, кв.м
1. сосна 135 25 4,0

1 сорт

2 сорт

суцільний

380

270

2. сосна 135 35 4,0

1 сорт

2 сорт

суцільний

495

410

3. смерок 90 22 0,8 - 4,5 1 сорт цілісний немає

Блок-хаус сосна 25(35)мм*135мм*4,0м.

Блок хаус сосна - це один з дуже красивих варіантів зовнішньої і внутрішньої обробки стін, що імітує дерев'яний зруб. Відносно невеликі товщина та ширина забезпечать щільний монтаж та підвищену стійкість блоку хауса до впливу навколишнього середовища.

Ми виробляємо блок хаус із цільної сосни у двох розмірах за товщиною та шириною: 25*135 мм та 35*135 мм. Після сортування готового блок хауса у кожному розмірі утворюються 1 та 2 сорт.

 Особливістю горизонтального укладання блок хауса є використання великої кількості коротких розмірів, яку можна успішно вирізати з 2 сорту. Тому ми часто радимо своїм покупцям "розбавляти" загальний обсяг другим сортом для зниження ціни без втрати якості.

 Технологія виробництва передбачає ретельне сортування вихідної заготівлі для виготовлення цільного блок-хаусу. Цей процес абсолютно безболісний нашого виробництва, т.к. «відбракована» заготівля перетворюється на відмінну статеву дошку на лінії зрощування або монтажний брус різних перерізів. Тому сортність блок-хаусу витримується досить суворо.

Блок хаус 90 мм 1 сорт

блок-хаус київ

 Дуже важливою властивістю карпатської ялини (смереки) є те, що вона, практично не темніє під прозорим (безбарвним) лаком! Її приємний світло - золотистий колір з дрібними бежевими сучками не "проявиться" і не потемніє з часом. Тому блок хаус київ зі смереки частіше застосовують усередині приміщень, де він створює затишну і теплу атмосферу своїм спокійним жовтуватим відтінком.

 Технологія виробництва та особливості профілю нашого блок хауса (товщина 22 мм) забезпечують хорошу геометріюперетину по всій довжині, а застосовуване обладнання дозволяє домогтися гарної обробки поверхні. Широкий ряд розмірів виходить в результаті строгого сортування і вирізання всіляких дефектів. Тому, можна з упевненістю говорити про дотримання якості в кожній пачці.
При цьому, покупець отримує можливість точніше підібрати блок хаус для свого приміщення і уникнути зайвих обрізків. Крім того, вдається непогано заощадити на меншій ціні коротких розмірів

блокхаус

  Особливістю застосування блок хаусу став горизонтальний спосіб укладання. Це в корені змінює дизайн приміщення в порівнянні з традиційною вертикальною обшивкою вагонкою і, на наш погляд, на краще.

  "Маленький" блок хаус (90/22мм), при цьому, виявився набагато практичнішим:
1) невелика ширина зменшує ймовірність усихань та розсихань (особливо зовні)
2) менша вага і більш "густе" кріплення роблять обшивку надійнішою;
3) ущільнення та підтяжки при монтажі легкі та доступні;

блок хаус 4) оздоблювальні куточки і лиштва прилягають щільніше і виглядають логічніше; 5) усередині маленьких приміщень і зовні невеликих споруд (альтанки,бані,горища,балкони...) такий блок хаус виглядає краще.

Ціна блок хауса Київ вища за ціну вагонки через більшу товщину,але цей "недолік" компенсується більшою тепло-звукоізоляцією і більш шикарним об'ємним зовнішнім виглядом.

Наш блок хаус у Києві можна купити  на вул. Дегтярівська, 29.