Вагонка дерев'яна - купити в Києві. Ціна.

Дерев'яну вагонку (євро та безшовну) ми робимо із сосни, вільхи, ясена та липи. Ціна залежить від виду, сорту та розміру. Вищий сорт. Купити нашу вагонку в Києві на вул. Дегтерівська, 29. Якість дуже висока. По області доставку пропонуємо, по Україні організуємо.

Порода Профіль Ширина, мм Довжина, м Товщина Сорт Примітка Ціна за м2
СОСНА

гладка

"штиль"

85

1,0; 1,1... - 4,7* 15

вищий

(без сучків)

Цільна

уточнюйте

СОСНА євро 75 2,5 3,0 4,0 14 1 сорт суцільна 270
СМЕРЕКА євро 85 2,0; 3,0; 3,25 14 1 сорт суцільна 270
СОСНА

гладка

"штиль"

130 0,5; 0,6...- 0,9

 

1,0; 1,1...- 1,9

2,0; 2,1...- 4,7*

15

1 сорт

(з декор-сучком)

суцільна

уточнюйте

СОСНА гладка

130

65

2,5  2,7  3,0 3,5  4,0  4,5* 15 вищий

зрощена

(без сучків)

360

300

Липа

євро 80 0,8 - 3,0 15

вищий

 1 сорт.

суцільна

уточнюйте

ясен

гладка

80

0,4 - 0,7

0,8 - 1,0

1,1 - 1,5

1,6 -1,9

2,0 - 2,6*

14 вищий суцільна

300

350

400

500

600

Вільха гладка 130

1.0 - 1,9

2,0 -3,0

15 перший суцільна

уточнюйте

Вільха євро 80

1,0 - 1,9

2,0 - 3,0

15 перший суцільна

уточнюйте

Вільха євро 80

0,5 - 0,9

1,0 - 1,9

2,0 - 3.0

15 вищий суцільна

250

*вагонка упакована за довжинами з кроком 10 см по 5шт.

Вагонка ясен вищий сорт

  Деревяна вагонка з ясена - це, звичайно, дорого, але як шикарно! Спокійна переливна  фактура, у певних випадках, стане  багатим доповненням вишуканого інтер'єру! Ясен ніколи не змінить свій приємний світло-бежевий колір під дією сонця, від нього завжди буде виходити солідність і грунтовність...

Водночас, ясен не тільки красивий, а й дуже практичний. Це тверда порода – на ньому ніколи не залишаться подряпини або вм'ятини, його не їдять шкідники, не подолають гризуни, йому не страшне гниття – він вічний!

Вагонку з ясеню ми робимо в європрфілі та гладку т.зв. профіль "штиль" (з маленькою фаскою) і тільки у вищому сорті, тобто. без сучків та ін. природних та технологічних вад. І це теж входить у ціну вагонки!

Якщо врахувати, що соснова вагонка без сучків сьогодні рідкість і, при цьому, виявляється дуже смолистою, різниця в ціні не така вже й суттєва. А якщо ще застосувати недорогі короткі розміри, які зазвичай, у великій кількості використовуються при горизонтальній обшивці будь-яких приміщень, то ціновий бар'єр не видасться непереборним. У цьому випадку можна досягти істотного зниження загальної вартості за рахунок оптимізації за ціною вагонки та її розмірами.

Вагонка вищий сорт 15*85 мм сосна цільна безшовна. Ціна

Вагонка сосна вищий сорт, без сучків із відмінною обробкою та геометрією! Товщина 15 мм, ширина 85 мм, довжина від 1,0 до 4,7м! Цей сорт деревяної вагонки ідеально підходить на потолок чи на стелю.

Профіль гладкий, односторонній типу "штиль". Товщина 15 мм і спеціальні фрезерування на задній стороні вагонки дозволяють сформувати стабільний профіль із міцною. п'ятою для кріплення та глибоким замком типу "шпунт-гребінь" для надійного монтажу.

Всі сучки та інші природні або виробничі дефекти вирізані, внаслідок чого утворився ряд проміжних довжин вагонки вищого ґатунку. Довжина вагонки від 1,0 до 4,7 м з кроком 10 см. Це дає додаткову можливість заощадити на обрізках, якщо перед тим, як купити вагонку, врахувати розміри приміщень, що обшиватимуться. Завжди важливо пам'ятати, що обрізки дорого коштують і втрати на них більше, ніж на ціні вагонки.

Вагонка безшовна сосна 15*130 мм ціна в Києві

Якість нашої дерев'яної вагонки в Києві ми оцінюємо як дуже високу.

Профіль типу "штиль". Це гладка безшовна вагонка з фасками на бічних сторонах.

Розміри незвичайні: ширина 130 мм, товщина 15 мм. При горизонтальному укладання така вагонка може застосовуватися замість фальш бруса або блок хауса всередині приміщень.

Крім цього, наша вагонка має глибокий замок, зручну п'яту для кріплення, велику товщину, спеціальне фрезерування на задній частині для вентиляції, жорсткості та стійкості на монтажній рейці, гарне сушіння та обробку.

Виробництво дерев'яної вагонки київ – добре відпрацьований процес. Після верстата готова вагонка сортується і вся "відбраковка" прирізається на короткі розміри.  В результаті такої прирізки, всі природні і проїзні. >зводчі дефекти  вирізаються (сухі сучки, гниль, синьова, тріщини, недоструги, зарізи і т.д.) і утворюється ряд зручних проміжних довжин у стабільній якості.

Це дозволяє суттєво економити на обрізках та на ціні коротких розмірів. Якщо перед обшивкою "зняти" розміри приміщення, ми зможемо підібрати вагонку так, щоб купити вагонку в Києві недорого з мінімумом обрізків і за меншою ціною.

Така ж дерев'яна безшовна вагонка сосна Київ виробляється у нас і в зрощеному вигляді без сучків. Вона має точні розміри профілю по всій довжині, ідеально рівна, відмінно стикується і стелиться "розбіжно".

 Вагонка вільха 15х80 євро, 15х130 гладка безшовна (перший та вищий сорт)

 Вагонку з вільхи ми пропонуємо у двох видах. Гладку, шириною 130 мм, і Класичний європрофіль 80 мм. Обидва варіанти мають 2 сорти: перший та вищий. І в кожному сорті є лінійка довжин із кроком 10 см від 0,5 до 3,0м з різною ціною.

 Вагонка вільха традиційно застосовується як обшивка парних у саунах та лазнях. Вона має характерний приємний запах при високих температурах і є чудовою альтернативою дорожчим породам деревини, придатних для цих цілей.

Вузька євровагонка рекомендується для застосування безпосередньо в парилках, де перепади температури та вологості особливо Великі. Широкий профіль дуже добре виглядатиме в кімнаті відпочинку. При горизонтальному укладанні широка гладка вагонка з характерними фасками імітуватиме брус, з якого, начебто, складені стіни.

Застосування вільхової вагонки в кімнатах відпочинку позбавить необхідності застосовувати стійкі Лакофарбові покриття, як у випадку з сосновою вагонкою. Вільха не темніє згодом під впливом сонячного світла і може взагалі обійтися без будь-якого покриття. В крайньому випадку, можна буде обмежитися лаком для саун на водній основі, який не перешкоджає виділенню приємного запаху вільхової вагонки та оберігає її від забруднень. 

Ці якості вагонки з вільхи, у поєднанні з більш демократичною ціною дозволяють застосовувати її не тільки в лазнях і саунах, а й у всіх інших випадках, де може застосовуватися дерев'яна вагонка. Особливо у приміщеннях де багато сонячного світла і є бажання зберегти запах, колір та текстуру вільхи.

 

 

Вагонка сосна двостороння та європрофіль

2-стороння вагонка

Двостороння вагонка сосна має класичний, симетричний профіль з 2-х сторонньою обробкою.
 Для її виробництва ми маємо можливість відбору кращої заготівлі, що дозволяє отримати вагонку дуже гарної якості і, відносно, недорого.

Перевага двосторонньої вагонки дерев'яної передбачалася в її універсальності. Лицьовий може бути обрана найкраща сторона. Однак, це зовсім не означає, що обидві сторони повинні бути однаково красиві! При цьому важливо перевіряти, щоб симетрія перерізу була повною, інакше скористатися цією перевагою повною мірою не вийде: на загальному малюнку це буде надто помітно... і лицьовою все одно виявиться тільки одна сторона вагонки.

Обшивка двосторонньою вагонкою традиційно відбувається вертикально, хоча, як показав час, від такого способу поступово відмовляються не тільки через його надмірну "традиційності", скільки непрактичності.

  Крім того, двостороння вагонка, як і будь-яка безшовна вагонка, дуже вимоглива до вологості своєї та середовища, в якому буде застосовуватися. Кінцева усадка неодмінно призведе до утворення помітних щілин між планками в процесі природного усихання та розсихання...

  Цього не відбувається з дерев'яною вагонкою виконаною в європрофілі, оскільки він влаштований так, що гребінь планки є частиною лицьової площини. Тому в межах його довжини зміни ширини вагонки при усиханнях і утворення щілин виявляються не помітними.

 

Монтаж вагонки дерев'яної Київ

євровагонка горизонтально Останнім часом, євровагонку все частіше стелять горизонтально (за принципом блок хауса). що надає приміщенню абсолютно новий. оригінальний вигляд. Розкривання приміщення, при цьому, зміщується у бік коротких (дешевих) розмірів, що дозволяє економити на ціні та обрізках. Не найкрасивіші планки, при цьому завжди можна прибити десь нижче... у "затінених" місцях.

На дуже довгомірних ділянках наша вагонка дерев'яна відмінно стелиться "розбіжно" - при хорошому профілі це цілком можливо. При цьому, загальний малюнок зберігається, а стикування, при хорошій прирізці, мало помітне і не прив'язане до монтажних брусів ззаду.

Вагонка дерев'яна київ з вільхи або липи вигідно відрізняється приємним запахом та стійкістю до сонячних променів.