Політика повернення пиломатеріалів та грошей

1.  В основному ми дотримуємося норм закону України «Про захист прав споживачів», згідно з якою пиломатеріали обміну чи поверненню не підлягають.

  Дійсно,   такі пиломатеріали як дошка для підлоги, вагонка, фальш брус, блок хаус та ін. дуже дорогі і громіздкі в перевезеннях, вимогливі до умов зберігання і вантажно-розвантажувальних робіт. Тому їхнє повернення не завжди можливе в тому стані, в якому вони були продані. У зв'язку з цим ми просимо покупців виважено підходити до вибору товару, залучати до цього процесу фахівців і усвідомлювати всі подробиці до покупки.

2.  Категорично не допускається часткове повернення товару після пересортування. чи часткового використання. Сортність товару та його цінова категорія визначається виключно виробником чи продавцем. Покупець завжди має можливість переконатися як товар до покупки.

   Передбачається, що сортність пиломатеріалів визначається не окремими дефектами на окремих дошках, які відносною кількістю обсягом. Чим вища сортність та цінова категорія, тим менше «неприємностей» у загальному обсязі.

   Враховуючи, що думки про шлюб та дефекти в пиломатеріалах часто бувають дуже суб'єктивними, ми не прагнемо повного їх виключення, а регулюємо їх відносну кількість у кожному сорті відповідною ціною.

 3.  У разі виявлення системних недоліків виробничого характеру, визнані продавцем як такі, що не відповідають внутрішнім стандартам якості та які не були виявлені під час продажу, покупець має право на повернення або заміну товару.

 За погодженням з продавцем, у цьому випадку повернення може бути повним або частковим, а також можливі інші форми та способи виходу із ситуації (уцінка, компенсації та ін.)

4.  У будь-якому випадку, поверненню та обміну не підлягає товар зі слідами використання або пошкоджений у процесі транспортування та зберігання.

5.  Транспортні витрати при поверненні товару не компенсуються.

6. Гроші після повернення товару повертаються протягом трьох робочих днів, якщо інше не було погоджено внаслідок переговорів.

7. В окремих випадках, за погодженням із продавцем, можливе повернення товару із поверненням коштів за нього після його вторинного продажу.

8. Не приймаються претензії щодо якості пиломатеріалів декоративного характеру: темні сучки, серцевина, поверхневі тріщини та ін. Передбачається, що ці пороки можуть бути виявлені до покупки, на складі продавця, або знаходяться в кількості, передбаченій технічними умовами виробника для даної сортності та цінової категорії.

9. Деякі викривлення в поздовжньому або поперечному напрямках, без порушення геометрії перерізу, допустимі у цілісних пиломатеріалів і легко усуваються під час укладання. Відсутність професійних знань та досвіду, у цьому випадку, не є підставою для претензій щодо якості та повернення (обміну) товару.