Імітація бруса (фальш брус) купити у Києві. Ціна

Фальш брус (імітація бруса) - сосна 15, 20, 23, 25 мм. Ціна - сорт та розміри. Нашу імітацію бруса купити в Києві можна на вул. Дегтярівська, 29. Доставку по області запропонуємо, по Україні - організуємо.

Порода

Ширина, мм

Товщина, мм

Довжина, м

Сорт

Примітка

Ціна, кв.м

Сосна

135

20

4,0

1 сорт

2 сорт

суцільна

підвищеної якості

420

310

Сосна

155

25

4,0

1 сорт

2 сорт

суцільна

уточнюйте

270

Смерека 130           20 2,0  3,0  4,0  5,0  6,0

     1 сорт

     2 сорт

               суцільна

390

300

Сосна

130

20

4,5

вищий

(без сучків)

зрощена

460

Сосна

130

15

2,5  2,7 3,0  4,5

вищий

(без сучків)

зрощена

360

* – упакована по 5 шт. Крок довжин 10 см. (наприклад: 2,6 2,7 2,8 2,9...)

наша імітація бруса

 При укладанні на стіну (горизонтально), імітація бруса створює враження, ніби ця стіна складена з квадратного дерев'яного бруса (звідси і назва). Завдяки  універсальному профілю, фальш брус часто застосовується не тільки на стінах, але і на стелях.

 Зрощена імітація бруса ідеально підходить для внутрішньої обшивки. Її ідеальна якість і геометрія дозволять застосувати всі обрізки, практично без залишку, що дуже компенсує підвищену ціну, спростить (здешевить) роботу майстрам і забезпечить гарантований відмінний результат.

 Для невеликих об'єктів або для обшивки стель, можливо, дуже підійде не товстий фальш брус (130*15 мм), особливо якщо врахувати його значно меншу ціну.

Наш клеєний фальш брус має дуже невеликі бічні фаски і тому може служити підлоговою дошкою, якщо його стелити на суцільну дерев'яну основу (наприклад: фанеру або чорнову дерев'яну підлогу). Маленькі бокові фаски зроблять підлогу дуже стильною і візуально приховають похибки укладання, а відмінна геометрія дозволить застосувати всі обрізки "розбіжно", подібно до ламінату.

Для внутрішніх обшивок ми виробляємо цільну (1 сорт з декор-сучком) і зрощену (без сучків) імітацію бруса товщиною 15 мм і шириною 130 мм. Товщина 15 мм дозволяє сформувати повноцінну фаску на бічних кромках, що дає на стику двох рейок характерну канавку, що імітує великий брус,

У цілісному варіанті, в результаті суворого сортування та вирізування всіх природних і виробничих дефектів, виходить ряд супутніх розмірів, що дозволяє підібрати фальш брус в оптимальних кількості і ціні. Адже, короткі розміри коштують суттєво дешевше та й сам фальш брус 15мм набагато "економічніший" за того ж кінцевого результату...

Імітація бруса сосна 20мм*135*4,0м (25мм*155*4,0м)

Наш цілісний фальш брус має досить великі розміри: товщина 20&25 мм, а ширина 135 і 155 мм. Це дозволяє Імітація брусазастосовувати його як несучу фінішну обшивку як зовні, так і всередині приміщень. 

 Імітація бруса зкарпатської ялини (смерека) відрізняється дуже теплою, світлою з золотавим відливом структурою. Ідеально підходить для внутрішньої обшивки, оскільки з часом не змінює свій світло-жовтий колір під прозорим покриттям, створюючи в приміщенні неповторне відчуття спокою та затишку.

Стабільна якість масивного фальш бруса досягається шляхом суворого сортування вихідної заготовки, добре налагодженим виробництвом і торцюванням (вирізанням дефектів). В результаті з'являється багато зручних проміжних довжин з гарантованою якістю. Зводяться до мінімуму всі "неприємності" природного та виробничого характеру, а також знижується ціна на короткомір.

В.о. знаючи розкривання свого об'єкта і використовуючи готові короткі довжини, можна купити в Києві імітацію дерев'яного бруса точно за розмірами і дуже заощадити на ціні та обрізках! Якщо Вам важко розрахувати, можете повідомити загальні розміри стін і площин нам і ми допоможемо Вам з підбором матеріалу та інструкцією розкрою. Ціна імітації бруса після такої оптимізації виявиться значно нижчою за максимальну!

В останнім часом ми практикуємо сортовий спосіб оптимізації ціни фальш бруса. Тобто. після сортування готової імітації бруса не вирізаємо дефекти з 2 сорту, а пропонуємо його в повній довжині за зниженою ціною. Перед тим як купити фальш брус, покупцям пропонується взяти частину об'єму 2-м сортом на прирізку, оскільки значна частина імітації бруса, при укладанні, все одно прирізається на короткі довжини.

Якщо Ви вирішили імітацію бруса купити в Києві тільки в 1 сорті і не економити на низькій ціні 2 сорти, то не зайвим було б врахувати деякі рекомендації:

(Побутівка на фото виконана з фальш бруса 2 сорти).

Корисна порада:

Ціна іноді не дозволяє відсортувати всі "неприємності" з готової продукції, тому в невеликому відсотку вони можуть опинитися в пачках. Передбачається, що не окремо взяті "неприємності" визначають сортність та цінову категорію, а їхню відносну кількість в обсязі.
Однак, особливістю застосування імітації бруса є те, що при обшивці будь-якого об'єкта, велика частина фальш бруса прирізається на короткі розміри, які і повинні вийти з "неприємних" планок. Т.о. перед обшивкою бажано розсортувати фальш брус на сорти для того, щоб порізати на короткі розміри не найкращі планки.

Не слід, також оптимізувати з короткими розмірами поштучно. Краще купити імітацію бруса з невеликим запасом довгоміра на шкоду короткоміру для того, щоб "найгірший" довгомір залишився зайвим і був порізаний на коротухи. Невелика переплата за цей запас стане ціною підвищеної якості.

Всі види, сорти та розміри імітації бруса купити у Києві можна в нашому складі - магазині на вул. Дегтярівська, 29.