Підлогова дошка Київ. Ціна, сорт

Цільна та зрощена (клеєна) шпунтована дошка підлоги високої якості. Сосна, дуб, ясен, клен, берест, акація. Ціна - сорт. Підлогову дошку купити в Києві можна на вул. Дегтярівська, 29. Доставку по області запропонуємо, по Україні - організуємо.

Класичну масивну підлогову дошку 40, 35 і 25 мм пропонуємо у вищому, 1 сорті і відмінному 2 сорті. Зрощену дошку підлоги 20 та 26 мм -  у вищому та 1 сорті.

Нашу підлогову дошку купити в Києві можна на вул. Дегтярівська, 29.

Порода

Товщина

Ширіна

Довжина, м

Сорт

Примітка

Ціна, кв.м

Сосна

35

130

4,0; 4,5

1 добірний

1 сорт

суцільна

уточнюйте

500

Сосна

35

130

4,0

2 сорт (А)

2 сорт (В)

суцільна

470

410

Сосна

25

130

4,0

4,0

1 сорт

2 сорт

суцільна

460

420

Сосна 26 75 4,0

вищий

1 сорт

зрощена

460

420

Сосна

20

130

4,5

вищий

зрошена
(з фаскою)

460

ЯСЕНЬ

22

125

0,4 - 2,6

1 сорт
(декор сучок)

суцільна

(з фаскою)

800

ЯСЕНЬ

14

130

0,4 - 2,6

вищий

1 сорт

суцільна

(з фаскою)

800

650

ЯСЕНЬ

14

80

0,4 - 2,6

вищий

суцільна

(з фаскою)

600

ДУБ

22

135 (115)

0,4 - 2,6

1 сорт

суцільна

(з фаскою)

уточнюйте

БЕРЕСТ

14

80

0,4 - 3,0

1 сорт

вищий

суцільна

(з фаскою)

 

АКАЦІЯ

25

16

105

100; 120

1,0 - 3,0

1,5 - 3,0

вищий

суцільна

(з фаскою)

 

Підлогова дошка товщина 25, 35 мм сосна цільна. Сорти.

підлогова дошка київ

Ця широка, цільна, масивна, шпунтована дошка для підлоги застосовується, в основному, там де необхідно отримати дуже міцну підлогу при великих відстанях між опорами (лагами). 

Дошка підлоги добірна ВИЩОГО СОРТУ традиційно, вважається безсучковою. Але ми вкладаємо в це поняття ширший зміст. Вища якість підлогової дошки визначається не стільки кількістю, скільки якістю сучків, оптимальною вологістю і точністю стикування. Ця шпунтована дошка для підлоги виконана на високоточному обладнанні і має відмінну обробку. Її односторонній профіль забезпечить точну стиковку, а склад сучків максимально відсортований за декоративними якостями. Купити таку дошку для підлоги в Києві можна не завжди через високу ціну на якісний ліс.

Підлогова дошка 1 СОРТА передбачає хорошу стиковку при нормальній вологості  (12-14%) і  допускає невеликі  невипадні темні сучки в незначній  кількості. Ця  дошка призначена під будь-яке прозоре (краще тоноване)  лакофарбове покриття після мінімальних доробок: шліфування, шпаклівка і т.д.

У цьому сорті дошки ми виділяємо 1 сорт добірний. Всі "неприємності", які можуть зустрітися в звичайному 1 сорті тут зведені до мінімуму. Цей сорт передбачає більш строге сортування за декоративними якостями. Це дуже красива дошка для підлоги у всіх відносинах. Ціна добірної підлогової дошки трохи вища за звичайний 1 сорт.

Підлогова дошка 2 СОРТА (А) - проміжний стан між сортом першим і другим. Вона виконана на тому ж обладнанні і за тією ж технологією, що дошка підлоги вищого гатунку. Ця дошка відрізняється точним профілем, рівністю та відмінною обробкою. При мінімальному доопрацюванні (шліфування, шпаклівка тощо) і тонованому покритті, цей сорт буде відрізнятися від першого тільки істотно меншою ціною.

Дошка підлоги 2 СОРТА (В) допускає такі неприємності, як зміна кольору, недекоративні сучки, сколи, похибки обробки, незначні спотворення геометрії профілю, що не впливають на стикування, проблемні сучки та шорсткості поверхні. Ціна цієї дошки не висока і призначена вона для монтажу первинної площини під вторинне покриття (ламінат, ковролін, паркет, лінолеум...).

Дошка підлоги зрощена 20(26) мм сосна

Технологія зрощування (склеювання) дошки - це сучасний метод, що дозволяє позбутися багатьох недоліків цільної деревини. "Мертві" сучки, смоляні кишені, залишкові внутрішні напруги, синьова, серцевина та ін. - далеко не повний список природних дефектів. Якщо додати ще й неминучі виробничі похибки (спотворення профілю, недоструги, недо-або пересушування, тріщини і т. д.), то стає зрозуміло, чому досягти високої якості цільної дошки для підлоги, при не високій ціні, дуже не просто.

>

підлогова дошка київ

зрощена 1 сортЗ «відбракованої» заготівлі  ми вирізаємо всі дефекти та склеюємо (зрощуємо) здорові шматки на спеціальному обладнанні в одне ціле. Дошка для підлоги з такої заготовки виходить ідеально рівною, без дефектів і спотворень. Зрощена дошка підлоги не має внутрішньої напруги і тому її ніколи «не крутить», з'єднується вона легко, без підтяжок, клинів та інших столярних хитрощів. В даний час, ми вирізаємо всі сучки, що дозволяє отримати дуже міцну та красиву дошку для підлоги вищого гатунку.

Щоб знизити ціну зрощеної дошки підлоги, ми залишаємо красиві декоративні сучки і отримуємо 1 сорт. Купити таку дошку підлоги можна за значно меншою ціною.

Точність геометрії профілю зрощеної дошки дозволяє укладати її «в розбіжність» на будь-які довжини без утворення суцільних стиків, а хаотично переплетені клейові з'єднання, всупереч побоюванням, прикрасять загальну картину.

Зазвичай, дошку товщиною 20 мм укладають "в розбіжку" на чорнову дерев'яну основу закріплену "в горизонті" (фанера, чорнова дошка, стара підлога і т. д.).

Дошка підлоги зрощена товщиною 26 мм укладається на лаги і завдяки невеликій ширині дає в результаті дуже щільний, монолітний настил, який, практично, не утворює усадочних щілин надалі. Така дошка рекомендується у приміщеннях з великими перепадами температур та вологості (другі поверхи та горищні приміщення).

Після складання, зрощена дошка для підлоги дає рівний, без перепадів і щілин, щільно «упакований» настил, що не вимагає будь-яких серйозних доробок перед лакофарбовим покриттям. Ціна зрощеної дошки підлоги можна порівняти з ціною цільної дошки, проте клас точності її виготовлення значно вищий.

Дошка підлоги дуб, берест, ясен, акація.

дошка підлоги ясен 1 гатунок

Дошка підлоги з дуба та ясена виконана на першокласному обладнанні, має точну геометрію, хорошу збіжність, Оптимальну вологість, і, практично, ідеально оброблену лицьову поверхню. Невелика фаска виразно підкреслює лінії з'єднання та візуально «маскує» малоймовірні неточності укладання.

Підлогова дошка з ясена та дуба – це не тільки дуже красива, але й дуже надійна, практична підлога. Благородна текстура доповнюється його особливою твердістю. Це означає, що краса дошки підлоги з дуба або ясена не постраждає від підборів, коліщатків, ніжок меблів і т.д. Результат повністю виправдовує свою ціну!

Дошка підлоги з дуба та ясеня 1 сорт 22 мм можеукладатися як на дерев'яну основу (чорнову підлогу, фанера), так і на лаги, якщо вони точно і надійно зафіксовані за рівнем.

 При укладанні на лаги, треба розуміти, що поєднати велику кількість опор (при бажанні застосувати більше коротких розмірів) і зафіксувати їх в горизонті буває дуже не просто. В іншому випадку, вони можуть послабшати і вже не дошка буде прикручена до лагів, а лаги до дошки ..., що призведе до прогинів і скрипу. Важливо, в цьому випадку, також правильно вибрати місце кріплення - якщо зазор люфта в замку під гребенем, то саморіз йде в паз попередньої дошки, а якщо навпаки, то в гребінець.

При укладанні на суцільну основу із застосуванням клейових складів, процес значно спрощується, монтаж підлогової дошки стає більш економічним, надійним і монолітним.

Товщина 22 мм дозволяє залишати на дошці декоративні сучки, які надають їй більше природності та натуральності. Тому зарахування до 1 сорту тут дуже умовне.

Дошка підлоги з ясена та береста 14 мм (вищий і 1 сорт) скоріше відноситься до різновиду паркетної дошки.

1 сорт містить більше декоративних сучків та колірних структурних контрастів ясена. На думку клієнтів, під лакофарбовим покриттям, після складання, підлога з цієї дошки виходить насиченим дуже красивим натуральним малюнком! І разом з тим значно дешевше за найвищий сорт!

 Укладається така підлогова дошка тільки на суцільну основу, подібно до стандартної паркетної дошки або ламінату. Ширина 80 та 130 мм. Ціна вужчого варіанта значно нижча.

При укладання дошки підлоги товщиною 14 мм з ясена, береста або клена «в розбіжність» на суцільному дерев'яному підставі, не варто витримувати точний порядок торцевих стиків, а, навпаки, «розкидати» їх дошка підлоги клен максимально хаотично. Так можна зменшити кількість обрізків та застосувати більше коротких розмірів, ціна яких значно нижча. Проте, варто розраховувати, що все замовлення вдасться набрати короткими розмірами т.к. виходять вони завжди у невеликій кількості.

Дошку підлоги з дуба ми робимо товщиною 22 мм і шириною 135 мм. Гарні, декоративні сучки ми залишаємо у 1 сорті. При цьому вдається суттєво знизити його ціну та уникнути надто коротких розмірів. Вищий сорт при цьому також виходить, в основному, в середніх і довгих розмірах. Тому підлогова дошка з дуба продається сортами без прив'язки ціни до довжини.

Корисні поради.

Сортність підлогової дошки – це завжди компроміс між ціною та якістю. Сортність нашої дошки підлоги ми оцінюємо за трьома якостями: геометрія профілю (стикування), вологість та декоративність. Чим вищий сорт, тим менше відхилень від «ідеалу», але, у будь-якому випадку, ці відхилення не можуть бути виключені повністю! Це особливо актуально при виборі цільної дошки для підлоги,  якої завжди поступаються дошці підлоги зрощеною. Сортується дошка на виробництві та пересортування її, за невеликим винятком, до покупки і тим більше після неї вже не допускається. Передбачається, що сортність дошки визначається не окремими "неприємностями", а їх кількістю в обсязі. Тому прохання повернути "відбраковку" або обміняти її ми вважаємо не коректними.

Тому, перед укладанням, розсортуйте підлогову дошку на групи (краща – гірша) для того, щоб «найгіршу» постелити не на найпомітнішому місці або залишити її на прирізку і застосувати частинами…

>

Якщо вимоги до якості підлогової дошки надто високі, обов'язково слід купити її із запасом. Підвищена якість, в цьому випадку, вийде за рахунок більшої кількості, а вартість запасу і стане ціною високої якості. А зайва дошка (відбраковування) може стати в нагоді в господарстві…